AKTUALNOŚCI - ŻŁOBEK MIEJSKI

WIERSZYK

do nauki w maju

Moja mama

Moja mama jest jak wiosna,
Taka piękna i radosna .
Kocha mnie ja o tym wiem,
i ja mamo kocham cię.

PIOSENKA

do nauki w maju

Moja mama

1. Moja mama jest kochana,
klaszcze ze mną już od rana     bis.
       Ref bum, bum, bum, tra, la, la   bis.
Mama wielkie serce ma    bis.

2. Moja mama jest kochana,
tupie ze mną już od rana   bis
   Ref.
3. Moja  mama jest kochana
skacze mną już od rana  bis.
 Ref.
4.Moja mama jest kochana,
tańczy ze mną już od rana bis.

Numer konta, na który należy

uiszczać należności za żłobek.

Aktualny numer to:

37 1020 2821 0000 1202 0119 4497

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla żłobkowiczów to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 10.02.2017r. w Żłobku miejskim w Karlinie odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w żłobku pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach żłobka można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci wraz z opiekunami wykonały piękne prace które zawisły w żłobkowej galerii.