AKTUALNOŚCI - ŻŁOBEK MIEJSKI

Chwyć się za warkoczyki

Umyj się

Uczesz się
I wybieraj kogo chcesz .......

PIOSENKA

do nauki w kwietniu

Kurczątka

Kurczątka, kurczątka
W stodole były.
Powychodziły.

Wiedziałeś chłopczyku?
Widziałem, panie.
Patrzyłem na mnie.

Widziałaś dziewczynko?
Widziałam panie.
Patrzyłam na nie.

Numer konta, na który należy

uiszczać należności za żłobek.

Aktualny numer to:

37 1020 2821 0000 1202 0119 4497

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla żłobkowiczów to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 10.02.2017r. w Żłobku miejskim w Karlinie odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w żłobku pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach żłobka można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci wraz z opiekunami wykonały piękne prace które zawisły w żłobkowej galerii.