Zielona farma- Mały Rolnik

opublikowane: 26 kwi 2017, 05:59 przez Przedszkole Karlino

Przedszkolaki "znudzone miejskim życiem" postanowiły szukać przygód na łonie natury. Dzieci odwiedziły malownicze gospodarstwo agroturystyczne o nazwie Zielona Farma, by wcielić się w rolę małego rolnika. Podekscytowane taką formą spędzania czasu wzięły się prędko do pracy. Przedszkolaki: zwiedzały zakątki Zielonej Farmy, widziały jak rosną roślinki  i jakimi maszynami rolniczymi się je pielęgnuje, poznały zwierzęta żyjące na Zielonej Farmie, zajmowały się ich pielęgnacją i karmieniem, jeździły konno, własnoręcznie zasiały roślinki, a także poharcowały wspólnie na placu zabaw.
Uwieńczeniem wycieczki było pieczenie kiełbasek:) Zarówno pogoda jak i humory dopisały wszystkim uczestnikom tej krajoznawczej wyprawy. Pod czujnym okiem opiekunów dzieci zachwycały się bogactwem otaczającej  przyrody. A oto wspomnienia utrwalone na fotografii.