Zakończenie roku przedszkolnego

opublikowane: 21 cze 2017, 12:18 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 25 cze 2017, 04:18 ]

Zakończenie roku przedszkolnego

21. czerwca  odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Grupy dzieci 6-letnich żegnały się z przedszkolem, by we wrześniu rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki rozpoczęły występ tanecznym krokiem. Rodzice spoglądali z dumą na swoje pociechy i z niecierpliwością wysłuchiwali recytowanych przez dzieci wierszy. Gromkim brawom nie było końca. Na zakończenie mali absolwenci podziękowali swoim paniom wychowawczyniom, kucharkom, woźnym, pani Dyrektor oraz tym wszystkim, którzy umilali im spędzone chwile w przedszkolu. Po ceremonii już nie przedszkolaki lecz przyszli uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Opiekunowie nie kryli łez wzruszenia, gdyż ich kochane maluszki podrosły i wkrótce udadzą się w dalszą podróż zdobywając cenną wiedzę i doświadczenie pomocne w przyszły dorosłym już życiu.