Aktualności‎ > ‎

Zajęcia otwarte w grupie Motylki

opublikowane: 19 lis 2019, 22:09 przez Przedszkole Karlino
Dnia 19 listopada w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty swoich najbliższych. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani dyrektor, która z zaciekawieniem obserwowała umiejętności prezentowane podczas występu dzieci.

Tematem przewodnim spotkania było prezentowanie umiejętności wokalno – tanecznych oraz recytatorskich, a także umożliwienie przeżywania pozytywnych efektów własnych działań. Nasi podopieczni chętnie i aktywnie uczestniczyli w występie dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie.
W miłej i radosnej atmosferze uczestnicy spotkania mieli możliwość wspólnej zabawy, która wszystkim dała dużo radości i satysfakcji.
Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.