Aktualności‎ > ‎

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Pszczółek

opublikowane: 30 paź 2019, 12:52 przez Przedszkole Karlino
Zajęcia otwarte

W dniu 30.10.2019r. Pszczółki przygotowały zabawy matematyczne na spotkanie z rodzicami. Po 2 miesiącach pracy (wg realizowanego programu) wybrały najciekawsze zabawy i zadania do zaprezentowania rodzicom i bliskim. Były zabawy integracyjne, gałgankowe rytmy z instrumentami perkusyjnymi, sporo liczenia i zadań do rozwiązania. We wszystkim wspierał dzieci przyjaciel - miś Liczuś, który towarzyszy im od początku roku w przygodach matematycznych. Wiele radości sprawiły dzieciom zadania z udziałem rodziców,szczególnie wygrana Pszczółek w grze planszowej "Zaczarowany las". Na zakończenie rodzice nagrodzili swoje pociechy naklejką wesołej buźki w podziękowaniu za ich trud włożony w zgłębianie tajników królowej nauk – matematyki.