Żabki z wizytą w Homanicie

opublikowane: 25 paź 2017, 01:51 przez Przedszkole Karlino
24. października Żabki zwiedziły pobliski zakład produkcji płyt – Homanit Polska, który okazał się ogromnym i bardzo ciekawym labiryntem. Dzieci miały niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak krok po kroku, powstają płyty do mebli, rozsyłane na cały świat. Dzięki uprzejmości miłych i wesołych Panów – Przewodników, dzieciaki zajrzały niemalże w każdy zakamarek tego wielkiego zakładu. Było co zwiedzać! Każde miejsce budziło w dzieciach zainteresowanie i podziw, a odwiedziły też takie, w których konieczne było założenie zatyczek do uszu. Wszyscy pracownicy zakładu, których spotkaliśmy na swojej drodze, z ogromnym zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy i czynnościach, które wykonują. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ciekawą przygodę oraz super pamiątkę!