Żabki i Prosiaczki odwiedzają Oceanarium w Kołobrzegu

opublikowane: 8 cze 2017, 04:37 przez Przedszkole Karlino
1-go czerwca z okazji święta naszych pociech, Panie z oddziałów Żabki oraz Prosiaczki, postanowiły spędzić ten dzień z dziećmi tak, by stał się dla nich wyjątkowy i niezapomniany. Obie grupy udały się w podróż autokarem do zaczarowanego Kołobrzegu, by tam w miejscu docelowym ich wycieczki- Oceanarium, podziwiać okazy pochodzące z Morza Czerwonego, Oceanu Spokojnego i Indyjskiego, a również z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Dzieci były zachwycone! Gdy już nasyciły się widokiem wodnych stworzeń, udały się do pobliskiego parku, gdzie mogły cieszyć się zielenią trawy i drzew oraz zasmakować czekolady. Było pysznie! Dzieci wyposażone w nową wiedzę, wróciły wraz z Paniami do Przedszkola zadowolone i uśmiechnięte :)