Żabki i Prosiaczki jako młodzi rolnicy

opublikowane: 25 maj 2017, 03:17 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 27 maj 2017, 01:37 ]
Żabki i Prosiaczki na ,,Zielonej Farmie"

Dzieci z oddziałów V oraz VI, „szukając powiewu świeżego powietrza” znalazły niepowtarzalne miejsce na Ziemi – Zieloną Farmę w Żelimusze. W tym magicznym miejscu mogły na własne oczy zobaczyć jak wygląda wiejskie życie. Nie tylko podpatrywały zwierzęta Zielonej Farmy, ale również miały okazję je nakarmić. Zwiedziły wiejski ogródek, wywąchały roślinki pachnące jak „rosołek” i „guma do żucia”, a także posadziły własne kwiatki. Dzieci poznały maszyny rolnicze, jeździły konno, bawiły się na placu zabaw, a na koniec zjadły pyszną kiełbaskę z ogniska. Pogoda i humory były fantastyczne. Wspólnie zgadzamy się, że na Zielonej Farmie „czas biegnie inaczej” i na pewno wrócimy tam we wrześniu!