Wykaz kart pracy na rok szkolny 2017/2018

opublikowane: 3 lip 2017, 02:13 przez Przedszkole Karlino
Wykaz kart pracy na rok szkolny 2017/2018:

• Grupa Pszczółki, wychowawca Agata Wojda- Kolorowy start. Pakiet czterolatka. wyd. Mac.
  • Grupa Biedroneczki, wychowawca Danuta Nalewajko- Kolorowy start. Pakiet czterolatka. wyd. Mac.
  • Grupa Kangurki, wychowawca Marta Ruskowiak- Tropiciele- pięciolatek. wyd. WSIP.
  • Grupa Króliczki, wychowawca Barbara Jaworska- Tropiciele- pięciolatek. wyd. WSIP
  • Uwaga! Grupy: Żabki, Prosiaczki, Sówki. Pakiety kart pracy Tropiciele- sześciolatek. wyd. WSIP, zostały zamówione przez nauczycieli poszczególnych oddziałów. Książki będą do odebrania przez rodziców we wrześniu 2017 roku u wychowawcy.*
        *Nie dotyczy grup: Pszczółki, Biedroneczki, Kangurki, Króliczki. W tych oddziałach rodzice zobowiązani są zakupić pakiety książek we własnym zakresie.