Wycieczka na Zieloną Farmę w Żelimusze

opublikowane: 7 maj 2019, 07:59 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 7 maj 2019, 08:00 ]

Króliczki na Zielonej Farmie

Dnia 06.05 nasza grupa ,,Króliczki” była na wycieczce edukacyjnej w Żelimusze na Zielonej Farmie. Dzieci mogły z bliska zobaczyć różne zwierzęta oraz ptaki i poznać  nowe jeszcze im nieznane. Pan Krzysztof  z panią Marzenką bardzo ciekawie i wyczerpująco opowiadali dzieciom o przyrodzie, zwierzętach i ich zwyczajach. Dzieci poznały różne rośliny, warzywa oraz zaznajomiły się z ich uprawą. Jeździły konno co wywarło na nich niesamowite wrażenia. Skakały na trampolinie  i biegały po wielkim placu zabaw, innym niż ten w przedszkolnym ogródku. Na koniec każde dziecko posadziło własnego kwiatka, którego zabrało ze sobą do przedszkola. Po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń przyszła pora na kiełbaskę z ogniska i wiejską colę. Cała wycieczka była bardzo udana a przede wszystkim bezpieczna. Polecamy:)