Aktualności‎ > ‎

Wycieczka do Homanitu- Puchatki

opublikowane: 29 sty 2020, 23:45 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 29 sty 2020, 23:55 ]
Wycieczka do Homanitu

Dnia 29 stycznia przedszkolaki z grupy Puchatki wybrały się na wycieczkę do fabryki drewna- Homanit. Celem wyjazdy było zapoznanie się z zakładem oraz z pracą jaką tam  wykonują . Podczas wędrówki, mieliśmy okazję zobaczyć  z  bliska  całą fabrykę od zewnątrz jak i od środka. Największe wrażanie na przedszkolakach jednak zrobiło laboratorium, wózki widłowe, koparko-ładowarka na której mogliśmy sobie zrobić wspólne zdjęcie oraz  ogromna waga, na której dzięki uprzejmości Pana prowadzącego mogliśmy się wszyscy zważyć, a nasza łączna waga ( Puchatków wraz z Paniami) to równe 600 kg ! J Pan Piotr Banaszek i jego kolega znakomicie sprawdzili się w  roli przewodników- dziękujemy za udaną wycieczkę i za przekazanie tak cennych informacji. To był dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń.  Jeszcze raz bardzo dziękujemy!