W karnawale same bale

opublikowane: 12 sty 2018, 11:53 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 15 sty 2018, 11:22 ]
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. 12- go stycznia przedszkole stało się zaczarowanym miejscem pełnym kolorowych postaci. W dzieciach przebranych za bohaterów znanych bajek oraz innych postaci, trudno było rozpoznać naszych przedszkolaków. Równo z wybiciem godziny 9:00, wszystkie oddziały przedszkolne zjawiły się na sali Homanit Arena, by tam w towarzystwie dwóch przesympatycznych czarownic oraz elfów, dać upust swojej energii. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki, z radością uczestnicząc w aktywnościach przygotowanych dla nich przez prowadzących. Były zatem wspólne tańce przy muzyce, bitwa na śnieżki, a nawet rysowanie czarownicy z zawiązanymi oczami! Dzięki pomocy naszych pociech, paniom udało się wykonać to nie lada trudne zadanie. Jednocześnie dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Po pełnej wrażeń zabawie, dzieci wróciły do swoich sal odrobinę zmęczone, ale też radosne, a bal jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.