Bez nazwy‎ > ‎

Warsztaty świąteczne - Pomerania

opublikowane: 5 gru 2018, 10:19 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 5 gru 2018, 21:23 ]
Warsztaty świąteczne- Pomerania
Dnia 05.12.2018 r. grupa Króliczków wraz z paniami wybrała się na wycieczkę na warsztaty świąteczne do Parku Rozrywki „Pomerania” w Pyszce. Przedszkolakom tego dnia nie zabrakło atrakcji, miały okazję zniszczyć swoje złe uczynki w przeznaczonej do tego maszynie, wysłać listy do Świętego Mikołaja, brać udział warsztatach plastycznych, gdzie mogły wykonać przepiękne bombki, pomalować świąteczne figurki ceramiczne oraz spotkać się z Mikołajem. Jednak największą frajdą były harce na ogromnym placu zabaw, gdzie dzieci bawiły się w kulkach, zjeżdżały ze zjeżdżalni oraz skakały na trampolinie pod czujnym okiem miłych elfów, które towarzyszyły nam podczas tego spotkania.

Dziękujemy Wam za świetną zabawę!