V Powiatowy festiwal tańca

opublikowane: 24 kwi 2018, 06:10 przez Przedszkole Karlino

Festiwal tańca

24. kwietnia scenę sali widowiskowej CKiSE opanowały przedszkolaki. Dzieci walczyły o trofea, ale przede wszystkim wyśmienicie bawiły się podczas V Powiatowego Festiwalu Tańca. Nasze przedszkolaki zaprezentowały prawdziwie „Hiszpański taniec” przygotowane przez Panie: Mirosławę Rojewską oraz Annę Adamską. Dziewczynki przepięknie prezentowały się w czerwonych spódnicach. Dobra zabawa towarzyszyła przez cały czas zarówno tańczącym na scenie grupom przedszkolaków jak i widowni. Zachwycały przepiękne kolorowe stroje i widowiskowe, niejednokrotnie dość skomplikowane, choreografie. Wszyscy zostali nagrodzeni, każda z grup otrzymała puchar w kategorii, w której ich prezentacja najbardziej się wyróżniała. Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Karlinie otrzymały tytuł: „Najlepsze show taneczne”. Jednak nie nagrody były najważniejsze, a uśmiech na twarzach dzieci i pasja, z jaką oddają się tańcu. W tym miejscu serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, zaś zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.