VI Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

opublikowane: 22 lut 2019, 11:33 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 25 lut 2019, 06:10 ]
22 lutego w hali sportowej Homanit Arena odbyła się VI Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków z elementami patriotycznymi, której organizatorem było nasze przedszkole. W zawodach wzięło udział Małe Przedszkole z Daszewa, Karścina i Karwina w towarzystwie oddziałów zerowych oraz wszystkie oddziały z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Karlinie.  Nie zabrakło również komisji, która nadzorowała przebieg całej uroczystości. Przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Wszyscy wspaniale się bawili i walczyli resztkami sił, aby zdobyć kolejne punkty . Każda grupa otrzymały dyplomy, a każdy z uczestników pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność
za życzliwy gest i wsparcie Gminnej Olimpiady Przedszkolaków