Informacja

opublikowane: 20 paź 2016, 07:12 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 24 paź 2016, 05:07 ]

Informujemy, iż dostępne są już wyniki badań mikrobiologicznych wykonanych na terenie Przedszkola Miejskiego w Karlinie.

Dolegliwości dzieci miały etiologię wirusową.

Wykluczone zostały nieprawdziwe informacje, które domniemywały między innymi: sepsę, salmonellę, shigellę, zatrucie środkami chemicznymi itp.

Dziękujemy „naszym” Rodzicom za wszelkie zgłaszane informacje o zaobserwowanych objawach, za cierpliwość, wyrozumiałość i okazaną życzliwość.

Dziękujemy naszym pracownikom za wzorową postawę, wykonanie niezbędnych czynności w związku z przeprowadzoną rutynową dezynfekcją pomieszczeń.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Karlinie – Grażyna Borkowska