Urodziny Marchewki

opublikowane: 1 lis 2017, 08:30 przez Przedszkole Karlino

Urodziny Marchewki

Warzywa i owoce to nieodzowny element diety każdego człowieka. Aby przybliżyć tematykę tych naturalnych witamin dzieci z grupy „Pszczółki” zaprosiły kolegów, koleżanki z przedszkola i żłobka na przedstawienie pt. „Urodziny Marchewki”.  Przygotowania trwały od kilku tygodni, mali aktorzy swoje role ćwiczyli bez wytchnienia i z uśmiechem na twarzy. Panie przygotowały scenografię, a rodzice stroje. W dniu występu wszyscy byli podekscytowani. Odbyła się próba generalna i po śniadaniu wyruszyliśmy zmierzyć się z tremą, by móc poczuć się przez chwilę jak prawdziwi aktorzy. Po przywitaniu wszystkich przybyłych gości rozbrzmiały się słowa: „Na straganie w dzień targowy…”. Przedstawienie udało się idealnie. Aktorzy z roześmianymi buziami ukłonili się, po czym otrzymali gromkie brawa od publiczności. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe, barwne stroje, które wzbudziły zachwyt wśród małych i większych widzów.