Urodziny Kubusia Puchatka

opublikowane: 24 sty 2019, 06:54 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 24 sty 2019, 07:36 ]

24. stycznia swoje urodziny w naszym przedszkolu obchodził ulubiony miś wszystkich dzieci- Kubuś Puchatek, któremu baaardzo trudno było obudzić się z zimowego snu. Na szczęście prawdziwy miłośnik miodu zrobił dla naszych dzieci wyjątek i wraz ze swoimi przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu- Sową oraz Królikiem przygotował dla nich iście zmisiowane zadania.Były zatem wyścigi z pluszakami, skoki przez skakankę, kubusiowe tańce, a wszystko to pod czujnym okiem solenizanta, który był bardzo dumny ze swoich przedszkolnych przyjaciół. Czas naszym pociechom umiliły również Babcie naszych przedszkolaków, które przeczytały o jednej z przygód naszego misia. Jak to bywa na przyjęciu urodzinowym, nie mogło zabraknąć prezentów, dlatego też nasze pociechy przygotowały piękne kartki urodzinowe oraz odśpiewały obowiązkowe ,,Sto lat". Dla gości Kubuś Puchatek przygotował zaś smaczny poczęstunek. Dziękujemy za zaproszenie na przyjęcie i życzymy naszemu misiowi kolejnych pięknych urodzin!