Aktualności‎ > ‎

Uroczyste otwarcie oddziału 11

opublikowane: 30 paź 2019, 05:50 przez Przedszkole Karlino
30.10.2019 odbyło się uroczyste otwarcie nowego – 11 oddziału przedszkolnego, przy ul. Parkowej 1 (przy Karlińskim Ośrodku Kultury). Na początku spotkania goście zostali zaproszeni do Przedszkola Miejskiego przy ul. Moniuszki 8, gdzie oprowadzono ich po salach, w których dzięki wsparciu finansowemu firmy Homanit Polska i gminy Karlino zamontowano w tym roku klimatyzację. Następnie wszyscy przeszli na ul. Parkową, gdzie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi otwierające nowy oddział karlińskiego przedszkola. Z tej okazji dzieci zaprezentowały występ artystyczny w formie piosenki oraz tańca, którym oczarowały wszystkich gości. Kolejny oddział to element prospołecznych działań gminy. W Karlinie nie brakuje miejsc dla przedszkolaków, a dzieci mogą bawić się i uczyć w doskonale przygotowanych i wyposażonych obiektach. W nowym oddziale w zajęciach będą brały udział 3- 4 latki. Otwarcie nowego oddziału przedszkolnego w Karlinie dofinansowano w ramach projektu: „Dzielny przedszkolak BIS. Zwiększenie liczby miejsc opieki przedszkolnej, rozszerzenie oferty zajęć dla dzieci oraz podwyższenie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli i rodziców w Przedszkolu Miejskim w Karlinie”. Jeszcze raz kierujemy podziękowania do wszystkich przybyłych gości oraz Pani senator Grażyny Anny Sztark, która przekazała nam serdeczne życzenia oraz piękne prezenty.