Aktualności‎ > ‎

Tydzień Książki

opublikowane: 8 lis 2019, 10:48 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 12 lis 2019, 03:57 ]
Od 4 do 8 listopada w przedszkolu trwał Tydzień Książki. Podczas tego tygodnia wszystkie dzieci mogły się pochwalić w przedszkolu swoimi ulubionymi książeczkami. Rozmawialiśmy też o tym, jak powstaje książka oraz tworzyliśmy prace plastyczne związane z tą tematyką. Chętni rodzice mogli włączyć się w naszą akcję czytając swoją ulubioną bajkę z dzieciństwa- serdecznie dziękujemy!! Tydzień książki zakończył się dniem postaci z bajek podczas którego dzieci mogły wcielić się w rolę swoich ulubionych bajkowych postaci, podczas tego dnia rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem i małym upominkiem.