Trening Superprzedszkolaka

opublikowane: 8 mar 2018, 02:51 przez Przedszkole Karlino

Dzieci z grupy Pszczółki miały okazję gościć na treningu KSW Róża Karlino. Po przywitaniu przez trenera i założyciela klubu pana Tomasza Różańskiego dzieci ochoczo przystąpiły do treningu, który poprowadził pan Mateusz Polski- wujek Klary. Pan Mateusz wraz z panią Elą Wójcik i panem Radomirem Obruśniak pokazali dzieciom kilka ciosów i pozycji bokserskich. Dzieci brały udział w rozgrzewce, a potem miały okazję same założyć rękawice i wypróbować parę ciosów pod czujnym okiem bokserów. Przedszkolaki były pod wielkim wrażeniem, jak ogromnej sprawności, precyzji i dobrej kondycji wymaga uprawianie boksu. Przedszkolaki dowiedziały się, że pięściarstwo jak każdy inny sport wymaga wielu lat ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń i wylanego potu. Jednak jest to sport, który można pokochać. Pięknie dziękujemy bokserom za doskonałą zabawę oraz pani Marcie- mamie naszej Klary za pomoc w organizacji atrakcji.