Teatrzyk ,,Niebezpieczne zabawy nad wodą"

opublikowane: 30 maj 2017, 11:45 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 30 maj 2017, 11:47 ]
We wtorek, 30. maja nasze przedszkolaki podziwiały spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Horyzont pt. ,,Niebezpieczne zabawy nad wodą". Marzący o morskich przygodach Kubuś, zły pirat Ancymon oraz Papuga Teodor, to postaci, które poznały dzieci podczas przedstawienia. Jak każde z wystąpień, również ten opatrzony był stosowną puentą. Najważniejsze jest bycie dobrym, chętnym do pomocy człowiekiem i odkrywanie talentów, którymi możemy również dzielić się z innymi. Spektakl uświadomił również naszym przedszkolakom z jakimi niebezpieczeństwami mogą spotkać się podczas wypoczynku nad wodą i co zrobić, by tych zagrożeń uniknąć.