Bez nazwy‎ > ‎

ŚWIĘTUJEMY SETNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

opublikowane: 13 lis 2018, 09:26 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 13 lis 2018, 09:27 ]
Święto Niepodległości

W biało-czerwonym marszu, który 11 listopada przeszedł ulicami Karlina z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, brali  udział mieszkańcy Karlina i okolic. Niesiono 50m  flagę narodową uszytą przez pracowników Spółdzielni Socjalnej ,,Dobra Marka" w Karlinie. W tym dniu nie mogło zabraknąć naszych przedszkolaków, którzy wraz z rodzicami brali udział w tegorocznych obchodach. Po złożeniu kwiatów pod Obeliskiem wszyscy uczestnicy udali się na halę sportową Homanit  Arena, gdzie nasi podopieczni mogli zaprezentować się tańcząc Krakowiaka. Dziękujemy dzieciom jak i rodzicom za przybycie, zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.