Święta w każdym przedszkolu- Boże Narodzenie

opublikowane: 14 gru 2018, 13:37 przez Przedszkole Karlino
Święta w każdym przedszkolu to coroczne spotkanie przedszkolaków, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń Gminy Karlino. Spotkania mają na celu integrację dzieci z terenu miasta i gminy oraz podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych. Gospodarzami tegorocznej uroczystości zorganizowanej w Homanit Arena w Karlinie były dzieci z Małego Przedszkola w Karścinie. Dzieci z Karścina, Karwina, Daszewa oraz Karlina, zaprezentowały bogaty program artystyczny o tematyce świątecznej. Uświetnieniem spotkania były ,,Jasełka na wesoło" w wykonaniu grupy ,,Kangurki" z Przedszkola w Karlinie. Wszystkim biorącym udział w owym przedsięwzięciu, zarówno małym zdolnym artystom jak i przygotowującym je Paniom, serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.