Aktualności‎ > ‎

Święta w każdym przedszkolu

opublikowane: 14 gru 2019, 02:28 przez Przedszkole Karlino
Święta w każdym przedszkolu

13. grudnia w Regionalnym Centrum Turystyki i Sportu odbyło się już kolejne świąteczne spotkanie z cyklu ,,Święta w każdym przedszkolu”. To coroczne spotkanie ma na celu przede wszystkim integrację dzieci i ich rodzin z terenu gminy Karlino oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Dzieci z poszczególnych przedszkoli przygotowały bogaty program artystyczny, który wprowadził wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Pięknym dopełnieniem wydarzenia były Jasełka w wykonaniu grupy Biedronki z Przedszkola Miejskiego w Karlinie. Wyjątkowej atmosfery nie zdołał nawet popsuć Grinch, który wywołując niemałe zamieszanie próbował zakłócić przebieg imprezy. Na szczęście przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami świetnie uporali się ze zrobionym przez Grincha bałaganem i zdołali przekonać niesfornego stworka, że święta to wyjątkowy czas. Po wspólnych zabawach przyszedł czas na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz zaangażowanym w przygotowanie owego przedsięwzięcia.