Spotkanie dla Rodziców/ Opiekunów wszystkich grup przedszkolnych

opublikowane: 7 cze 2017, 03:55 przez Przedszkole Karlino
                                 Drodzy Rodzice /Opiekunowie
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rodziców/ Opiekunów przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych
na zebranie 21 czerwca (środa) godz. 15.30 w Karlińskim Ośrodku Kultury ul. Parkowa 1

Program spotkania:
1. Informacja na temat planowanych działań związanych z pomocą rodzinom, prognozy dotyczące zmian w gminie.
2. Informacje Dyrektora SP dla rodziców dzieci 6 letnich kończących edukację przedszkolną.
3. Prelekcja służb mundurowych dla rodziców na temat zagrożeń w okresie wakacyjnym – przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji oraz Straży Miejskiej.
4. Informacja Dyrektora domu Kultury o wydarzeniach, zajęciach wakacyjnych dla dzieci organizowanych przez KOK.

Serdecznie zapraszamy!