Smerfujemy "Dzień Przedszkolaka"

opublikowane: 19 wrz 2016, 10:46 przez Przedszkole Karlino

Smerfujemy Dzień Przedszkolaka

W tym roku wszystkie dzieciaki smerfowały "Dzień Przedszkolaka". Na tę okazję  nasi milusińscy przenieśli się oczami wyobraźni do Krainy Smerfów-  a to za sprawą niecodziennego gościa.  Smerfetka postanowiła odwiedzić przedszkole i  wypełnić wraz z przedszkolakami  misję jaką powierzył jej Papa Smerf. Wszystkie zadania były smerfnie trudne. Smerfetka przygotował dla naszych podopiecznych masę niespodzianek. Na powitanie  przedszkolaki zatańczyły do smerfnego hitu, po czym ruszyły w czarodziejskim pociągu do krainy smerfów. Zadaniem dzieci było między innymi: upodobnienie się do smerfów,  wzięcie udziału w quizie wiedzy o smerfach, stworzenie postaci smerfusia na szarym papierze, złapanie smerfnego ogonka, a także ułożenie smerfnych puzzli. Nasze przedszkolaki spisały się na medal wypełniając wszystkie zadania. Uwieńczeniem imprezy było wspólne puszczanie baniek mydlanych i rozdanie upominków. Dzieci  na długo zapamiętają ten dzień, a wizyta Smerfetki będzie im przypominała o cudownej wyprawie do krainy smerfów.