Serce dla przyjaciela

opublikowane: 9 lut 2017, 04:22 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 9 lut 2017, 04:23 ]

Pani Kasia zaczarowała Żabki, które dzięki niej, miały okazje przekonać się o tym, jak fantastyczne są zajęcia, prowadzone metodą edukacji przez ruch wg Doroty Dziamskiej. Rozmawiały, słuchały, patrzyły, chodziły, kreśliły, a wszystko to w miłej, przyjaznej atmosferze, bo to właśnie przyjaźń była tematem tego dnia. Dzieci widzą przyjaciół w swoich kolegach, w rodzeństwie oraz rodzicach i to właśnie dla nich zrobiły piękne serduszka, należy jednak zaznaczyć, że od początku nie wiedziały „co z tego wyrośnie” – do wszystkiego musiały – i dochodziły same. Można im tylko pogratulować kreatywności i umiejętności. A Pani Kasi bardzo dziękujemy.