Aktualności‎ > ‎

Puchatki na wycieczce w parku rozrywki "Pomerania"

opublikowane: 5 gru 2019, 12:11 przez Przedszkole Karlino

Pomerania

Dnia 5 grudnia dzieci z grupy Puchatki wraz ze swoimi Paniami wybrały się na warsztaty świąteczne  do parku rozrywki ”Pomerania Fun Park” w Pyszce. Na miejscu wszyscy uczestnicy wycieczki zostali mile przywitani  przez pomocników Mikołaja- Elfów.  Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, na których dekorowali styropianowe bombki oraz malowali świąteczne figurki. Miały również możliwość korzystania z całego parku rozrywki, gdzie mogli bawić się w kulkach, zjeżdżać na zjeżdżalniach, przechodzić wszelkiego rodzaju tory przeszkód.  Jednak najciekawszą dla nich atrakcją było spotkanie z Świętym Mikołajem z którym mogliśmy  zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po dniu pełnym wrażeń, nadszedł czas powrotu do przedszkola. Podczas wyjazdu żadnemu dziecko uśmiech nie schodził z twarzy J.                  Ta wycieczka na pewno  na długo pozostanie dzieciom w pamięci.