Przedszkole dziś żegnamy, do szkoły się wybieramy!

opublikowane: 20 cze 2018, 23:56 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 20 cze 2018, 23:57 ]
20. czerwca w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci z najstarszych grup przedszkolnych. Z przedszkolem pożegnały się oficjalnie dzieci z oddziałów Żabki, Prosiaczki oraz Sówki. W tym ważnym dniu towarzyszyli im rodzice oraz zaproszeni goście, którym nasze starszaki złożyły serdeczne podziękowania za cały trud pracy oraz dbałość o to, by każdy dzień ich pobytu w przedszkolu był niezapomnianym czasem wypełnionym nauką, zabawą i uśmiechem. Tak jak podczas pasowania, dzieci ponownie odwiedzili- Niedźwiedź, Muchomorek oraz Wietrzyk Psotnik, którzy tym razem próbowali ich przekonać, że nie taka szkoła straszna jak ją malują :) Nawet leniuch Muchomor, wyposażony w tornister, nowe książki, a co najważniejsze nowiutką, wesolutką minę, ochoczo ruszył na spotkanie ze szkołą. Chyba zabiegi przyjaciół naszych starszaków na coś się zdały, bo dzieci, choć ze smutkiem, zrozumiały, że czas zakończyć pewien etap i ruszyć na spotkanie z nowym. Pożegnania nigdy nie są łatwe, i choć nie jedni z nas uronili łzy, to jednak wiemy, że nasze starszaki, już jako uczniowie sprostają nowym wyzwaniom, a nam pozostaje tylko życzyć im wytrwałości i powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej: ,,Dobrze uczcie się w tej szkole, same piątki tam zbierajcie, a co dało Wam przedszkole, mocno w sercach zachowajcie".