Przedszkolaki na występie ,,Grajka Mikołajka"

opublikowane: 12 gru 2017, 11:49 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 12 gru 2017, 11:50 ]

Na spektaklu ,,Grajka Mikołajka"

Tym razem na scenie Karlińskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się artyści z ,,Teatru TAK'', którzy przygotowali kabaretowy program świąteczny dla najmłodszych. Spektakl słowno- muzyczny opatrzony był dużą dawką humoru połączoną ze wspólnymi tańcami animacyjnymi oraz śpiewaniem piosenek. Śpioch Elf budzi się i orientuje, że ma niewiele czasu, aby przygotować świat do nadejścia zimy i wizyty Św. Mikołaja. Po krótkiej, wcale nie mroźnej rozgrzewce ruchowej wraz z Aniołkem Andżelko przeprowadza inspekcję jakości i ilości śniegu oraz test wyślizgania zimowych sprzętów. Następnie kontroluje Bom-Bom-Bombkę, z którą ubierają idealną, żywą choinkę i konstruują najdłuższy łańcuch na świecie. Elf sprawdził też, czy dzieci wiedzą, jak napisać porządny list do Św. Mikołaja, a leciwy skrzat ocenił poziom znajomości bohatera nadchodzących Świąt przez naszych przedszkolaków,z czym poradzili sobie wyśmienicie. Tuż przed finałem Elf wybrał z widowni odważnego modela, który  miał okazję poczuć się jak Św. Mikołaj. Zabawę w przebieranki przerwało jednak znienacka nadejście prawdziwego Świętego Mikołaja... Spektakl dostarczył naszym najmłodszym widzom nie lada radości i wprowadził w iście świąteczny nastrój.