Aktualności‎ > ‎

Przedszkolaki na spektaklu ,,Bezpieczna miasto na wesoło"

opublikowane: 30 sty 2020, 04:32 przez Przedszkole Karlino
30. stycznia nasze przedszkolaki po raz kolejny miały przyjemność obejrzeć spektakl w wykonaniu Teatru Rozmaitości ,,Gwitajcie". ,,Bezpieczne miasto na wesoło" to wypełniona zabawnymi sytuacjami sztuka, która w lekki sposób uczy dzieci podstawowych praw bezpiecznego poruszania się po mieście i zasad ruchu drogowego. Na podstawie doświadczeń nieco zarozumiałego chłopca Bąbelka, który pewnego dnia samodzielnie postanawia wybrać się do przedszkola, dzieci wraz z nim uczą się, co oznacza bezpieczne poruszanie się po drodze, poznają znaki drogowe oraz jak należy postępować, by uniknąć zagrożeń na ulicy.
Dzięki spotykanym różnym postaciom i przeżytym przygodom, Bąbelek przechodzi transformację z niepokornego łobuza w grzecznego chłopca.