Prosiaczki odwiedzają Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Karlinie

opublikowane: 24 maj 2019, 10:24 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 24 maj 2019, 10:28 ]
Dzisiaj dzieci z grupy Prosiaczki na zaproszenie rodziców Wojtusia oraz mamy Antosia udały się wraz ze swoimi paniami do Karlińskiej Wioski Dziecięcej, by tam bliżej przyjrzeć się ich miejscu pracy oraz zawodowi kierownika i opiekuna tejże placówki. Prosiaczki miały możliwość zwiedzić znajdujące się tam poszczególne pomieszczenia, poznać ich małych akwariowych mieszkańców, którzy wprawili nasze dzieci w niemały zachwyt. Były też wspólne zabawy z chustą animacyjną, warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonały kosmiczne rakiety z dostępnego materiału, a także iście bombowo-witaminowy poczęstunek w postaci przepysznych owoców, które nasze Prosiaczki zjadły z ogromnym apetytem. Nad wszystkim czuwał tego dnia nasz pluszowy przyjaciel- Piesio, którego każde z dzieci musiało solidnie wytulić. Na koniec dzieci otrzymały upominki w postaci baniek mydlanych, które sprawiły im wielką radość. Dziękujemy za poświęcony nam czas, dzielenie się swą wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczenie nam mnóstwa wrażeń i uśmiechu :)