"Polak Przedszkolak"

opublikowane: 3 kwi 2019, 12:16 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 3 kwi 2019, 12:17 ]
W tym miesiącu w ramach programu "Polak Przedszkolak" staraliśmy się zdobyć wiedzę o naszej Małej Ojczyźnie- Karlino. Przeprowadziliśmy zajęcia o historii miasta, dowiedzieliśmy się o erupcji ropy w 1980r. Odwiedziliśmy również muzeum Ziemi Karlińskiej a tam oglądaliśmy wystawę „Karlino w powojennej fotografii”. Największym projektem tego miesiąca był jednak album. Podróżowaliśmy po naszej miejscowości i fotografowaliśmy najpiękniejsze miejsca i budynki. Następnie odbyliśmy wycieczkę do fotografa i dzieci samodzielnie zamówiły i zapłacili za zdjęcia. Dodatkowo wzbogaciliśmy cały album własnymi rysunkami i kolorowankami.