Bez nazwy‎ > ‎

Polak Przedszkolak

opublikowane: 2 gru 2018, 07:04 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 3 gru 2018, 13:39 ]
"Polak Przedszkolak"

Listopad to najważniejszy miesiąc w trakcie całego roku realizacji programu „Polak Przedszkolak”. Biedroneczki starały się nauczyć i zrozumieć, co to znaczy niepodległość i jak ważna jest ona dla każdego Polaka. Wraz z innymi grupami śpiewaliśmy wspólnie Hymn Narodowy. Wykonaliśmy papierowych małych patriotów oraz orły. Do wspólnej pracy zaangażowaliśmy również rodziców, dlatego ogłosiliśmy grupowy konkurs plastyczny pt. „To dla mnie Polska”. Dzieci wykazały się pracowitością i pomysłowością, gdyż napłynęło aż 15 prac, z czego komisja wyłoniła:

I miejsce: Szymon Majchrzak

II miejsce: Bartosz Remiśko, Bernadetta Ciesielska

III miejsce: Stanisław Szudy.

Wyróżnienia: Barbara Buszka, Lena Góral, Zuzanna Karczewska, Gabriela Karczewska, Zofia Reimann, Lena Sawicka.

Wszystkim dzieciom gratulujemy!