Pierwsza pomoc

opublikowane: 6 wrz 2018, 10:48 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 6 wrz 2018, 10:55 ]

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Pierwszej Pomocy grupę Biedroneczek odwiedził wyjątkowy gość.  Pani Agnieszka Lazar przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz przede wszystkim uczyła jak reagować, gdy zobaczymy kogoś nieprzytomnego. Najcenniejsze okazały się zajęcia praktyczne, w których dzieci same mogły ćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomach oraz przyjmowanie pozycji bocznej bezpiecznej. Dziękujemy za zdobytą wiedzę, którą z biegiem lat będziemy utrwalać i doskonalić.W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Pierwszej Pomocy grupę Biedroneczek odwiedził wyjątkowy gość.  Pani Agnieszka Lazar przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz przede wszystkim uczyła jak reagować, gdy zobaczymy kogoś nieprzytomnego. Najcenniejsze okazały się zajęcia praktyczne, w których dzieci same mogły ćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomach oraz przyjmowanie pozycji bocznej bezpiecznej. Dziękujemy za zdobytą wiedzę, którą z biegiem lat będziemy utrwalać i doskonalić.