Obchody Dnia Ziemi

opublikowane: 30 kwi 2019, 07:44 przez Przedszkole Karlino
Po świątecznym tygodniu przedszkolaki i żłobkowe maluszki wraz z Paniami ochoczo wróciły do codziennych przedszkolnych wyzwań. Inspiracją do działań w minionym tygodniu stał się obchodzony 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Święto naszej Planety stało się inspiracją do zajęć, spacerów, sprzątania a także do produkcji rozmaitych – śmiało można powiedzieć – dzieł sztuki. Dzieci z niewielką pomocą swoich Pań stworzyły w pełni ekologiczne (bo powstałe z materiałów wtórych) piękne prace. Przy okazji dowiedziały się, jak należy dbać o Ziemię oraz co robić, żeby nasze środowisko było czyste i zadbane. Wszyscy spisali się na medal, a efekty dziecięcej wyobraźni i twórczości można podziwiać na EKOwystawie w Karlińskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy!