Manufaktura słodyczy "Cuksik" w Koszalinie

opublikowane: 26 mar 2019, 14:05 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 26 mar 2019, 14:05 ]
25 marca, Króliczki odwiedzili Manufakturę Słodyczy ,,Cuksik” w Koszalinie.  Dzieci miały okazję zobaczyć jak powstają słodycze , które robią same panie bez pomocy maszyn. Dowiedziały się dużo ciekawych rzeczy na temat zdrowych słodyczy, które powstają z naturalnych składników i barwników. Same wyprodukowały sobie lizaki, które  później pakowały i podpisywały. Same robiły cukierki. Najprzyjemniejszy moment to próbowanie  wyprodukowanych przez siebie cukierków. Dzieci poznały nawy zawód – cukiernika. Na koniec całej wycieczki edukacyjne odbył się konkurs i  oczywiście nagrody były przesłodkie :). Każde dziecko w prezencie otrzymało paczuszkę cukierków pięknie zapakowaną. Panie, które prowadziły warsztaty były bardzo miłe a dzieci wyniosły dużo pozytywnej i słodkiej wiedzy. Polecamy :)