Mali Kucharze Kubusia Puchatka

opublikowane: 1 lis 2018, 09:29 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 28 gru 2018, 02:02 ]
Projekt „Mali Kucharze Kubusia Puchatka”
Tygryski i Króliczki od września realizują projekt, którego głównym celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz stwarzanie  możliwości do działań kulinarnych. Swoją przygodę z projektem Mali Kucharze zaczęli od poznania piramidy żywieniowej, smakowali warzywa i owoce by następnie w październiku zrobić przepyszne, kolorowe a przede wszystkim zdrowe kanapeczki. Oprócz oczywistej konsumpcji Mali Kucharze postanowili podzielić się przygotowanymi przez siebie kanapkami. Pysznie ! Oczywiście nasza przygoda kulinarna na tym się nie kończy, co miesiąc przedszkolaki będą miały okazję przygotować coś pysznego !
Dziękujemy paniom kucharkom oraz  rodzicom, którzy włączają  się w organizacje tych zajęć.