Mali bohaterowie Biegu Papieskiego

opublikowane: 11 cze 2018, 11:11 przez Przedszkole Karlino

Nasze przedszkolaki były niewątpliwie tegorocznymi bohaterami  Biegu Papieskiego. Pomimo letniego skwaru na dworze maluchy zachwyciły swoją sprawnością fizyczną. W biegu brały udział dzieci ze wszystkich  oddziałów przedszkolnych. Maluchy startowały w kolejności grup wiekowych: od najmłodszych trzylatków, po sześcioletnie starszaki.
Celem przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego stylu życia oraz wyrabianie wśród dzieci zachowań prozdrowotnych poprzez zachęcanie ich do aktywności fizycznej. Emocje sięgały zenitu zwłaszcza wśród dopingujących rodziców. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem symbolicznych medali. Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!