Leniwy Kiciuś

opublikowane: 29 mar 2017, 00:46 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 29 mar 2017, 01:10 ]

Leniwy Kiciuś

W poniedziałek  27 marca 2017 r. w Karlińskim Ośrodku Kultury przedszkolaki  miały możliwość obejrzeć przedstawienie teatralne  pt. „Leniwy Kiciuś”. Spektakl przedstawiła Agencja Artystyczna „HORYZONT” z Krakowa. Bajka, w której wystąpił leniwy kotek, pracowita pszczoła oraz czarodziej,  miała za zadanie uczyć dzieci mówić prawdę oraz tego,  jakie skutki może przynieść kłamstwo. Bajka kładła nacisk na pracowitość, uczciwość i przyjaźń,  natomiast pokazywała negatywne skutki lenistwa.

Przedszkolaki z wielkim skupieniem obejrzały przedstawienie  i wielkimi brawami nagrodziły aktorów. Zadowolone i uśmiechnięte wróciły do przedszkola.