Lato u Kubusia Puszatka

opublikowane: 21 wrz 2017, 09:37 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 21 wrz 2017, 09:38 ]

Dnia 21. września w Karliński Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny pt.
 „ Lato u Kubusia Puszatka”Na to wydarzenie szturmem przybyły przedszkolaki. Aktorzy wcielili się w role, dobrze już znanym dzieciom przyjaciół ze stumilowego lasu.   Przedszkolaki tak zabawnego  spektaklu o przygodach Kubusia Puszatka dawno nie widzieli. Miś budzi się pewnego ranka i wyczuwa zmiany w przyrodzie. Postanawia wyruszyć na poszukiwanie lata. Tymczasem, przyjaciele ze Stumilowego Lasu poczynili już przygotowania do powitania Pani Lato.  Spektakl poruszył  tematykę zmian w przyrodzie, letnich prac polowych i wakacji. Nasi podopieczni brali aktywny udział w przedstawieniu, co powodowało wiele radości i uśmiechu. Na koniec aktorów nagrodzono gromkimi brawami oraz zaproszono do odwiedzania nas ze swoim repertuarem, jak najszybciej jak będzie to możliwe.Serdecznie dziękujemy za spektakl.