Kukuryku, opera w kurniku

opublikowane: 2 kwi 2017, 08:09 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 2 kwi 2017, 08:09 ]

Kukuryku, opera w kurniku

„Kukuryku, opera w kurniku” -zajęcia otwarte dla rodziców.

Dzieci z grupy „Maleństwa” wraz ze swoimi paniami zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie pt. „Kukuryku, opera w kurniku”. Dialogi przeplatane były piosenkami i ilustrowane ruchem. Przedszkolaki przebrane za zwierzęta wspaniale wczuły się w grane przez siebie role. Przedstawienie bardzo podobało się rodzicom, którym należą się duże słowa uznania za przygotowanie przepięknym kostiumów. W przedstawieniu wystąpiły mama kura, kogut, kurczaczki, kaczuszki, gąski oraz lisek łakomczuszek. Maleństwa swoją „operę w kurniku” zaprezentują dla dzieci podczas zbliżającego się spotkania wielkanocnego w przedszkolu w Daszewie.