Króliczki na koncercie w Białogardzie

opublikowane: 20 maj 2019, 20:42 przez Przedszkole Karlino
Króliczki na koncercie w Białogardzie

W środę 15.05 nasza grupa ,,Króliczki” była  na koncercie muzyki klasycznej w Białogardzie w szkole muzycznej. Dzieci miały okazję posłuchać muzyki, z którą na co dzień nie mają zbyt dużo styczności. Dzieci poznały różne instrumenty muzyczne i miały okazję przyjrzeć się im z bliska.  Słuchały z zaciekawieniem muzyki, która jak zaczarowana  wydobywała się instrumentów. Były zachwycone, że dzieci tylko trochę starsze od nich potrafią tak pięknie grać. Niespodzianką dla dzieci był występ brata Oliwiera – Wiktora, który grał na pianinie. Cały budynek  dzieci mogły zobaczyć dzięki pani Natalii,  która uczy dzieci gry na instrumentach. Cały koncert był magiczny, a dla dzieci było to piękna muzyczna przygoda.