Konkurs języka angielskiego ,,English songs and rhymes"

opublikowane: 27 mar 2019, 06:55 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 27 mar 2019, 06:56 ]

English songs and rhymes

27. marca w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury odbył się pierwszy przegląd piosenki angielskiej pod nazwą ,,English songs and rhymes". W konkursie, którego celem było przede wszystkim stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności językowych i artystycznych oraz motywowanie do nauki języków obcych, wzięły udział wszystkie grupy z Przedszkola Miejskiego w Karlinie. Każda z nich zaprezentowała się w wybranym utworze anglojęzycznym, wspomagając się strojem i rekwizytami, co sprawiło, że każdy z występów był oryginalny i niepowtarzalny. Jury było jednomyślne i zdecydowało, że każdy z występów zasługuje na nagrodę. Każda z grup otrzymała ilustrowany słownik języka angielskiego, tablicę magnetyczną, pamiątkowy dyplom, a także słodki upominek. Jeszcze raz gratulujemy naszym małym- wielkim artystom, paniom prowadzącym oraz nauczycielom za przygotowane show, a Jury za obiektywność i poświęcony czas. Dziękujemy Pani Selenie Pecolt- Nowotarskiej, lektorowi języka angielskiego w PWSZ w Koszalinie, która zechciała uczestniczyć w konkursie zasiadając w Jury.