Konkurs fotograficzny

opublikowane: 15 mar 2019, 06:43 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 15 mar 2019, 06:43 ]

Na przełomie lutego i marca odbył się Gminny konkurs fotograficzny pt. TOŻSAMOŚĆ NARODOWA MOJEGO MIASTA W KADRZE ZATRZYMANA. Celem konkursu było upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, uwrażliwienie dzieci na piękno najbliższego otoczenia, rozbudzenie przynależności narodowej i więzi emocjonalnej z miejscem zamieszkania. W konkursie brały udział dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy Karlino.

Jury postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujące prace:

Karlino mój świat” - Maciej Piotrowski,
To był maj…”- Ksawery Kosidło,
Polska nasza przystań”- Gabriela Szczepanik,
Jestem Polakiem- Karliniakiem”- Tobiasz Bialik,
Piękna ojczyzna moimi oczami”- Michał Ściepuro,
Dzień myśli Braterskiej Karlino 2019”- Szymon Majchrzak,
                                                                        Rodzinny obraz Polski”- Magdalena Rdzeniewska.
                                                                                    Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.