Karliński Talent Show

opublikowane: 18 maj 2017, 01:08 przez Przedszkole Karlino

Karliński Talent Show

17 maja w Karlińskim Ośrodku Kultury odbył się po raz kolejny Karliński Talent Show. Organizatorem Konkursu było Przedszkole Miejskie w Karlinie. Uczestnicy konkursu to dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodzice opiekunowie zamieszkujący na terenie gminy Karlino. Forma przeglądu to krótka prezentacja sceniczna w formie: śpiew, taniec, zaprezentowanie umiejętności gawędziarskich, małe formy teatralne, prezentacja treści kabaretowych, gra na dowolnym instrumencie, recytacja, zdolności manualne i inne. Celem konkursu było promowanie młodych talentów, rozwijanie współpracy między przedszkolami z terenu gminy Karlino, wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadający różnorodne talenty i umiejętności. Całą imprezę rozpoczął występ grupy tanecznej ,, Taneronki” oraz ,, Crazy Step” - pod czujnym okiem Pani Marzeny Spolskiej. Do udziału w konkursie zgłosiło się 10 uczestników wraz z opiekunami. Komisja po burzliwych obradach zadecydowała, że wszyscy uczestnicy są wygrani. Dzieci otrzymały piękne prezenty i dyplomy od organizatorów konkursu. Na koniec było wspólne zdjęcie i słodki poczęstunek.

Uczestnicy konkursu:

- Oskar Wapniarski z mamą Iwoną – śpiew