I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych

opublikowane: 23 sty 2019, 05:26 przez Przedszkole Karlino

I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych

23. stycznia 2019 odbył się I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych  w Białogardzie. Celem przedsięwzięcia było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych, a także integracja społeczności dziecięcej z terenu powiatu białogardzkiego. Naszą placówkę reprezentowała grupa Kangurki. Gospodarzem przeglądu było Niepubliczne przedszkole Motylek w Białogardzie. W imprezie brały udział cztery grupy przedszkolne z placówek z Białogardu i Tychowa. Konkurencja była wyrównana i jury miało twardy orzech do zgryzienia. Niemniej jednak, nasze przedszkolaki oczarowały publiczność i członków komisji zdobywając tym samym I Miejsce.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!