II Bałtycki najazd gwiazd

opublikowane: 25 mar 2018, 11:24 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 25 mar 2018, 11:25 ]

24. marca na muzycznej scenie Koszalina w Teatrze Variete Muza
wystąpiły super zdolne dzieciaki, które perfekcyjnie wcieliły się w role wielkich gwiazd muzyki. W konkursie organizowanym przez Przedszkole nr. 34 wzięły udział przedszkola z całego regionu Koszalina, Kołobrzegu, Karlina oraz Mścic w sumie 15 zespołów. Celem przedsięwzięcia było r
ozszerzanie zainteresowań muzyczno-artystycznych, rozwijanie umiejętności aktorskich u dzieci oraz wspieranie pomysłowości i kreatywności.
 Nasze przedszkole reprezentowała solistka Maja Ruskowiak z grupy Prosiaczki.  Dziewczynka wcieliła się w rolę gwiazdy muzyki pop SARSĘ. Nasza Sarsa tak oczarowała jury, iż zdobyła wyróżnienie za swój występ. Oprócz statuetki i innych bonusów rzeczowych Maja otrzymała nagrodę w postaci indywidualnych warsztatów aktorskich. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.