Finał XI edycji konkursu recytatorskiego ,,Słowiki"

opublikowane: 20 kwi 2018, 05:47 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 20 kwi 2018, 11:58 ]
20. kwietnia w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury odbył się XI finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Słowiki”, którego organizatorem jest Przedszkole w Karlinie. W zmaganiach wzięło udział 32 dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli na terenie powiatu białogardzkiego. Tematyka prezentowanych utworów obejmowała treści patriotyczne. Wszyscy przedszkolacy biorący udział w tymże przedsięwzięciu, spisali się wyśmienicie, jednak konkurs rządzi się swoimi prawami. Spośród uczestników Jury wyłoniło następujących laureatów z poszczególnych kategorii wiekowych:

W kategorii 3-latki:
I miejsce: Mikołaj Bieniek
II miejsce: Pola Madej
III miejsce: Maria Bonarska

W kategorii 4-latki:
I miejsce: Oliwia Maciaszek
II miejsce: Amelia Mazurek
III miejsce: Nikodem Siarkiewicz

W kategorii 5-latki:
I miejsce: Wiktoria Banaszek
II miejsce: Maria Głowińska
III miejsce: Maja Fiołek

W kategorii 6-latki:
I miejsce: Zuzanna Mikołajczyk
II miejsce ex aequo: Aleksander Zacharek oraz Wiktoria Zwiranowska
III miejsce: Pola Lipińska

Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe. Podziękowania otrzymali także rodzice i opiekunowie przygotowujący dzieci. Szczególne podziękowania należą się członkom komisji konkursowej, którzy dokonali niełatwego przecież wyboru nagrodzonych. Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.